Manuel Aroma Piu 1 kg

Káva Manuel Aroma Piu je tmavo pražená v skutočne talianskom štýle a vysoký obsah zŕn robusty jej dodáva charakter a robí z nej ideálnu voľbu pre milovníkov silnej kávy. Manuel...
Garantovaný nákup z KAVA.eu

arabika a robusta
Zem pôvodu
Taliansko

• , zakúpené v Xcoffee.sk

• Vďaka vyššiemu pomeru Robusty príjemne zemitá chuť s jemne tabakovou (nie, nie som fajčiar) dochuťou.
    • Krásna Crema
    • Všeobecne nemám v obľube horkosťou unifikované kávy, skôr si vyberám ľahko až stredne pražené kávy, ale táto mi (áno horká) v kaviarni zachutila, preto ju mám už doma a som spokojný. Veľmi príjemné “odskočenie” od ovocnejších druhov káv.
    • Neviem o žiadnej

Klasika…
    Prišiel som, ochutnal som, objednal som.

• , zakúpené v KAVA.eu

Zloženie kávy
arabika a robusta
Zem pôvodu
Taliansko

Manuel Aroma Piu je z veľkej časti zložená zo zŕn robusty, ktoré majú vysoký obsah kofeínu. Kvôli tomu sa táto káva odporúča predovšetkým ako ranná káva.

CHUŤ JE HODNÁ NAŠEJ POZORNOSTI

Káva Manuel Arroma Piu sa vyznačuje intenzívnou, ale dokonale vyváženou čokoládovou dochuťou. Správne uvarené espresso má odolnú a hustú penu.

Manuel Aroma Piu je možné variť v tlakových alebo automatických espresso strojoch a pri správnom pomletí zŕn ju pripravíme aj v kávovare, alebo tradičným spôsobom, zaliatím vodou.

TVORÍ SKVELÚ KOMBINÁCIU S MLIEKOM

Káva Manuel Aroma Piu predstavuje zmes vysokokvalitnej arabicy s veľkou prevahou robusty. Chuťovo intenzívna a vysoko stimulujúca káva bude najlepšia s prídavkom mlieka vo forme cappuccina a cafe latte.

VIAC AKO 40 ROKOV HISTÓRIE

Všetko sa začalo v roku 1975, v Conegliano Veneto, keď Giuseppe De Giusti premenil svoju vysoko rešpektovanú dielňu na spoločnosť. A nazval ho Manuel Caffè.

Celá rodina sa podieľala na tom, čo sa v priebehu rokov malo stať príbehom o záväzku, stálosti a úspechu. Odvtedy sa najlepšie zrná na svete pražia, nechávajú starnúť, miešajú a balia s rovnakou vášňou a predávajú sa po celom svete. "Sme a vždy budeme rodinnou firmou, ktorá pracuje s vášňou, precíznosťou a pragmatizmom.

Nehovoriac o sentimente potrebnom na premenu dobrého produktu na vynikajúci."

Rodina De Giusti

Dnes je Manuel Caffè synonymom talianskej chuti na celom svete. Sme prítomní v 65 krajinách a na piatich kontinentoch s produktmi, ktoré stelesňujú veľmi presnú víziu: poslanie ponúknuť gurmánom a milovníkom kávy dokonalú kávu, ovocie kombinácie dokonalého spracovania, skutočnej vášne, neustálej inovácie a rafinovaných zmesí, tlmočníkov dlhej tradície. Pre mnohých gurmánov kávy je synonymom rafinovanej chuti, vynikajúcej kvality a bohatej arómy.

Manuel vytvára jedinečné produkty pre tých, ktorí si radi nájdu čas a užijú si pokojnú prestávku. Nech sú kdekoľvek.

Na sklade • 1 variant3,6 €100 % • 17 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Xcoffee.sk

• Krásna Crema
    • Neviem o žiadnej

Klasika…
    Prišiel som, ochutnal som, objednal som.

• , zakúpené v KAVA.eu

• chutna kava